USŁUGI

Instalacje wodno - kanalizacyjne

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Firma specjalizuje się w wykonawstwie szerokiego zakresu instalacji wodnych i kanalizacyjnych we wszystkich systemach dostępnych na rynku: zaciskowych, zgrzewanych, gwintowanych, łączonych za pomocą lutu miękkiego oraz twardego, wciskanych na uszczelkę, zgrzewanych doczołowo. W ofercie znajduje się również montaż urządzeń sanitarnych.

 

Instalacja centralnego ogrzewania

Instalacja centralnego ogrzewania

Systemy grzewcze wykonujemy w oparciu o tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe, jak również ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki kanałowe. Realizujemy także kompletne kotłownie na bazie wszelkiego rodzaju dostępnych na rynku kotłów, zarówno na paliwo stałe jak
i ciekłe.

 

Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Wykonujemy przyłącza gazowe do budynków, jak również wewnętrzne instalacje. Instalatorzy naszej firmy posiadają wiedzę dotyczącą wymagań instalacyjnych, przez co urządzenia będą prawidłowo zainstalowane według obowiązujących norm i przepisów bezpieczeństwa.

 

Instalacja wentylacji mechanicznej

Instalacja wentylacji mechanicznej

Instalację wentylacji mechanicznej wykonujemy w zakresie montażu kanałów wentylacyjnych, wentylatorów kanałowych, dachowych, obudowy ognioochronnej kanałów. Zapewniamy również pomiary skuteczności wentylacji oraz regulację systemu i instalacji. Wykonujemy także systemy detekcji tlenku węgla oraz gazu LPG.

 

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji

Oferujemy dobór systemu klimatyzacji idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystujemy najwyższej jakości klimatyzatory. Wykonujemy montaż klimatyzacji w oparciu o systemy: centrale wentylacyjne, instalacje „wody lodowej”, urządzenia typu split, systemy VRV.

Gwarancje

Gwarancje

Na wykonane przez nas prace
montażowe udzielamy 3-letniej gwarancji.
Dzięki doświadczonej kadrze monterów możemy
zapewnić 
wysoką jakość świadczonych usług,
a zrealizowane przez nas instalacje charakteryzują się niezawodnym działaniem. W przypadku ewentualnych usterek zapewniamy natychmiastową reakcję.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.